Chembet Bogdan Trzonek

Zagajnikowa 18 m 10
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Tel.: +48 (44) 725 28 30

 
   
O firmie
 
 

Firma powstała w 1997 r. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją form do ogrodzeń betonowych wykonanych z laminatów poliestrowo-szklanych oraz galanterii kamieniarskiej na bazie polimerobetonu. W niedługim czasie uruchomiliśmy produkcję żelkotów i topcoatów na potrzeby własne i rynku krajowego, na bazie żywic orto- , izo- i izo-npg importowanych z Włoch. Wysoka jakość naszych produktów pozwoliła nam na otwarcie eksportu do takich krajów jak: Białoruś, Ukraina, Rosja, Mołdawia.

W 2007 r. we współpracy z angielską firmą West and Senior Limited uruchomiliśmy produkcję past pigmentowych do żelkotów i żywic poliestrowych w kolorystyce RAL. System umożliwia też formację kolorów wg wzoru klienta. Od tej pory posiadamy zintegrowany system, który całkowicie zabezpiecza nasze potrzeby w zakresie produkcji żelkotów i topcoatów.

Od stycznia 2008 r. produkujemy pasty pigmentowe konfekcjonowane w woreczkach kilogramowych (folia polistyrenowa rozpuszczalna w styrenie) do barwienia żelkotów i topcoatów oraz żywic poliestrowych.

Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem produktów firmy Cytec Surface Specialties (dawna VIANOVA RESINS). Asortyment wyrobów tej firmy pozwala nam zadowolić najbardziej wymagających odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 


 
 

Nasi partnerzy:

 

 
  O firmieProdukujemyOfertaKontakt