Chembet Bogdan Trzonek

Zagajnikowa 18 m 10
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Tel.: +48 (44) 725 28 30

 
   
Pasty pigmentowe
 
 

Pragniemy zaoferować Państwu pasty pigmentowe produkowane na licencji firmy West and Senior Limited. Jakość naszych past sprawdzana jest za pomocą spektrofotometru (szczegółowy raport dołączony do każdej partii). Kolory są zgodne z systemem farbowym RAL Classic (840 HR Colour Range). Wykonujemy także kolory na podstawie próbek dostarczonych nam przez klienta.

Pasty dostępne są w opakowaniach po 20 kg oraz w specjalnych (rozpuszczalnych w styrenie) woreczkach po 1 kg (PASTPACK*)

* PASTPACK

System stworzony specjalnie dla klientów potrzebujących małych ilości żelkotu (min 10 kg)w bardzo krótkich odstępach czasowych.

Do żelkotu bazowego konfekcjonowanego po 17-18 wystarczy dodać odpowiednio 10-15% pasty pigmentowej (2-3 woreczki), następnie należy odczekać aż woreczki ulegną całkowitemu rozpuszczeniu (ok. 20-30 minut ). Po rozpuszczeniu się woreczków układ należy dokładnie zamieszać przy pomocy wiertarki lub shakera. Tak przygotowany żelkot nadaje się do użycia bezpośrednio po zakończeniu mieszania. (Patrz - film instruktarzowy)


 
 

Nasi partnerzy:

 

 
  O firmieProdukujemyOfertaKontakt